Keliaujame automobilių. 10 taisyklių, kurių reikia nepamiršti


Džiugu, kad vis daugiau žmonių renkasi keliones transporto priemonėmis, kurios atveria galimybes ne tik patirti daugiau nuotykių, tačiau taip pat ir pamatyti vietas, kurios su lėktuvu arba traukiniu, deja, nebūtų randamos. Ir jokio skirtumo, ar jūs keliaujate po Lietuvą, ar po kitas šalis – tinkamai paruošti mašiną tokioms kelionėms tikrai nėra sunku.

Patogiai.lt specialistai dalinasi patarimais, kurie turėtų padėti Jums paruošti mašiną ir tuo pačiu save kelionėms su automobiliu.

1.     Reikia būtinai pasirūpinti šaldymo įranga, kuri gali padėti išlaikyti maisto produktus kuo ilgiau vėsius. Tai yra garantija, kad kasdien valgysite sveikai ir skaniai.

2.     Žinoma, taip pat siūlome nepamiršti pasirūpinti tokia smulkmena kaip kad puodelių laikiklis. Daugelis kelionės metu geria daug skysčių, o toks laikiklis padeda būti saugesniu kelyje.

3.     Kelionės metu taip pat siūlome su savimi turėti power bankus. Nora daugelis kraunasi iš mašinos, tačiau geriau turėti ir atsarginį variantą, kai viskas klostosi ne taip, kaip planuota.

4.     Taip pat siūlome pasirūpinti virduliais. Ne tik dėl to, kad jie gali padėti pagaminti daugelį patiekalų kelionių metu, tačiau ir vien dėl kavos. Juk ją pirkti kelionių metu iš degalinių dažniausiai tampa labai brangu. Galiausiai, galėsite gerti tokią kavą, kuri Jums yra skani.

5.     Reikia ne tik vėsinimo įrangos, tačiau taip pat ir šildytuvo. Ypač tokiu atveju, jeigu bus nakvojama mašinoje. Vasaros naktys gali būti tikrai labai šaltos.

6.     Jeigu  norite keliauti kuo smagiau – tokiu atveju siūlome kartu su savimi pasiimti ir dviračius. Tam, žinoma, reikalingi yra dviračių laikikliai. Tai yra ir stabili ir saugi kelionė tikslo link.

7.     Įsigykite įvairius krepšius, kurie yra tvirtinami mašinoje. Jų tikslas yra padėti kur kas paprasčiau išlaikyti daiktus, kurie yra aplink jus. Tai ne tik patogumas, tačiau taip pat ir galimybė rasti kai kažko reikia.

8.     Žinoma, kelionių metu reikia ir vaistinėlės. Viskas dėl saugumo.

9.     Pasirūpinkite, kad mašinoje būtų įrankiai, kurių gali reikti kelionės metu. Apskritai transporto priemonė turi būti saugi.

10.  Galiausiai, daugelis sutiks, kad tokių kelionių metu labai svarbu tinkama kuprinė, kuri padės su savimi visada turėti reikalingiausius daiktus.

Esame tikri, kad sėkmė slypi smulkmenose, tad jomis ir reikia tinkamai pasirūpinti.

Share